ENDODONTIJA/ ZOBA SAKŅU KANĀLU ĀRSTĒŠANA

Zoba sakņu kanāla ārstēšana mikroskopa kontrolē


Endodontiskas slimības nereti izpaužas bez acīmredzamiem simptomiem. Lai tās atklātu, parasti izmanto rentgenoloģisko izmeklēšanu. Laicīga diagnostika un zobu kanālu ārstniecība ar mikroskopa atbalstu ievērojami palielina iespēju saglabāt dabīgos zobus un pagarināt to mūžu.

Pateicoties augsti kvalificētiem meistariem un klīnikas aprīkojumam, iespējams glābt pat dziļi bojātus zobus. Endodontiskā ārstēšana palīdz saglabāt dabisko smaidu, ļauj turpināt baudīt iecienītāko ēdienu un ierobežo nepieciešamību pēc atkārtotas ārstēšanas. Ar pienācīgu aprūpi lielākā daļa zobu, kam veikta saknes kanāla ārstēšana, var kalpot vēl daudzus gadus.

Kanālu ārstēšanas kvalitāte, līdz milimetru simtdaļām, iespējama ar jaunākās paaudzes mikroskopiem, bez kuriem nebūtu iedomājam klīnikas ikdiena. Šo abu spēku apvienojums ļauj apturēt zobu audu bojāšanos, kā arī novērš iekaisuma attīstību. Sakņu kanālu ārstēšana tiek veikta ar milimetru precizitāti, kas prasa gan labu redzamību lupas palielinājumā, gan manipulāciju veikšanu ar maksimālu precizitāti kustībās un zoba audos. Klīniskās prasmes, precizitāte un redzamība tiek panākta ar pietiekamu un labu apgaismojumu un palielinājumu operāciju laukā, ko rada mikroskops — tas pacientam nodrošina ārstēšanas procesa veikšanu visaugstākajā iespējamā kvalitātē.


Cenas
Speciālista konsultācija/ 30 min
50/30 €
Primāra zoba ārstēšana mikroskopa kontrolē 
Viena kanāla 
no 250 €
Divu kanālu 
no 350 €
Trīs kanālu 
no 400 €
Četru kanālu 
 no 450 €
Piecu kanālu
no 470 €
Zoba pārārstēšana mikroskopa kontrolē
Viena kanāla
 no 380 €
Divu kanālu
no 420 €
Trīs kanālu
no 480 €
Četru kanālu 
no 550 €
Piecu kanālu
no 600 €

Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Nospiežot pogu “Piekrītu” Jūs atļaujat to izmantošanu.