ENDODONTIJA/ ZOBU SAKŅU KANĀLU ĀRSTĒŠANA

Zobu sakņu kanāla ārstēšana mikroskopa kontrolē


Endodontiskas slimības nereti izpaužas bez acīmredzamiem simptomiem. Lai tās atklātu, parasti izmanto rentgenoloģisko izmeklēšanu. Laicīga diagnostika un zobu kanālu ārstniecība ar mikroskopa atbalstu ievērojami palielina iespēju saglabāt dabiskos zobus un pagarināt to ilgtspēju.

Pateicoties augsti kvalificētiem meistariem un klīnikas aprīkojumam, ir iespējams glābt pat dziļi bojātus zobus. Endodontiska ārstēšana palīdz jums saglabāt savu dabīgo smaidu, ļauj turpināt baudīt savu iecienītāko ēdienu un ierobežo nepieciešamību pēc atkārtotas ārstēšanas. Ar pienācīgu aprūpi lielākā daļa zobu, kam veikta saknes kanāla ārstēšana, var dzīvot vēl daudzus gadus.

Kanālu ārstēšanas kvalitāte, līdz milimetru simtdaļām, iespējama ar jaunākās paaudzes mikroskopiem bez kuriem nebūtu iedomājam klīnikas ikdiena. Šo abu spēku apvienojums ļauj apturēt zobu audu bojāšanos kā arī aptur tālāk iekaisuma attīstību. Sakņu kanālu ārstēšana tiek veikta ar milimetru precizitāti, kas prasa gan labu redzamību lupas palielinājumā, gan manipulāciju veikšanu ar maksimālu precizitāti kustībās un virzienā zoba audos. Klīniskās prasmes, precizitāte un redzamība, tiek panākta ar pietiekamu un labu apgaismojumu un palielinājumu operāciju laukā, ko rada mikroskops - tas pacientam nodrošina ārstēšanas procesa veikšanu visaugstākajā iespējamā kvalitātē.


Cenas
Speciālista konsultācija/ 30 min
50/30 €
Primāra zoba ārstēšana mikroskopa kontrolē 
Viena kanāla 
no 200 €
Divu kanālu 
no 300 €
Trīs kanālu 
no 350 €
Četru kanālu un vairāk
 no 400 €
 Zoba pārārstēšana mikroskopa kontrolē
Viena kanāla
 no 300 €
Divu kanālu
no 350 €
Trīs kanālu
no 400 €
Četru kanālu un vairāk
no 450 €

Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Nospiežot pogu “Piekrītu” Jūs atļaujat to izmantošanu.