JAUNĀ ESTĒTISKĀ SMAIDA RADĪŠANA

Mūsdienīga zobārstniecības klīnika ar augsti kvalificētiem un pieredzes bagātiem speciālistiem. Mūsu vadmotīvs ir dzīves kvalitātes uzlabošana, radot patiesu un estētisku smaidu pat vissarežģītākajās situācijās.

PACIENTA LABSAJŪTA UN KOMFORTS

A White ir zobārstniecības klīnika, kur pacienta labsajūta ir pirmajā vietā. Pateicoties mājīgajai atmosfērai un zinošai komandai, Jūs jutīsieties lieliski jau kopš pirmā ierašanās brīža.

ZINĀŠANAS + PRASMES = REZULTĀTS

Klīnikā strādā pieredzes bagāti, augsti kvalificēti speciālisti. Piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu, padziļināti darbojamies estētiskajā, atjaunojošajā un rekonstruktīvajā zobārstniecībā.

PRECIZITĀTE IR MŪSU KVALITĀTES ZĪME

Katrā ārstēšanas posmā tiek izmantots mikroskops vai dentālā lupa, kas ļauj speciālistiem veikt savu darbu īpaši precīzi.

ZOBU TEHNISKĀ LABORATORIJA KLĪNIKAS TELPĀS

Klīnika aprīkota ar nozares jaudīgākajām un precīzākajām tehnoloģijām ar mērķi piepildīt katra klienta sapni par skaistu smaidu. Zobu tehniķu komandas darbs nodrošina maksimāli ātru un precīzu rezultātu īsā laika posmā.

Smaidīsim kopā?

Iepazīsties ar A WHITE klīnika draudzīgo profesionāļu komandu
Dr. Aleksandrs Antipins, DDS, PGDip (Dent Imp)

Sertificēts zobārsts, diplomēts implantologs


Spēcīga personība, perfekcionists, kas novērtē tiešumu, komfortu un savu darbu. Šo īpašību apvienojums ir ļāvis izveidot modernu, daudzfunkcionālu klīniku, kas specializējas estētiskajā zobārstniecībā. Viņa darba zelta atslēga ir būt pilnīgi pārliecinātam par iznākumu, pirms tiek uzsākta ārstēšana, jo pacienta komforts ir ārsta prasmes apliecinājums.

Aleksandrs signature
Dr. Gita Zommerfelde-Antipina, DDS, Dip Pros, PGDip (Dent Imp)

Sertificēta zobārste, sertificēta zobu protēziste, diplomēta implantoloģePersonība, kas vienmēr tiecas pēc pilnības, savā darbā izvirza visaugstākos standartus, ir mērķtiecīga un praktiska klīnikas vadītāja. Tas atspoguļojas gan darbā ar pacientiem, gan vadot klīnikas komandu. Vienmēr tiek atrasts risinājums, kas pārliecinās pacientus un iedvesmos kolēģus.

Gita signature
DT. Konstantīns Višamirskis

Zobu tehniķisZobu tehniķis ar juveliera precizitāti, kas sasniegs maksimālo rezultātu pat vissarežģītākajās situācijās. Viņa pieredze un zināšanas ļauj katru pacientu ārstēt ar vislielāko atbildību, turklāt pateicoties jaunākajām tehnoloģijām sniedz vislabāko rezultātu.

Konstantīns signature

Pakalpojumi

Ienākot mūsu klīnikā, Jūsu raizes paliks aiz durvīm. A WHITE klīnika piedāvā pilnu spektru zobārstniecības pakalpojumu augstākajā kvalitātē un garantē maksimāli komfortablu pieredzi.

Raksti & Aktualitātes

Uzzini visu par A WHITE Clinic un zobārstniecības aktualitātēm

Atsauksmes

Radām smaidu ne tikai burtiskā nozīmē

Pēc ilgiem meklējumiem un dažādu klīniku “testēšanas” esmu beidzot atradusi savu zobārstniecības klīniku un savu zobārsti- Dr. Zommerfeldi. Klīnika ar modernākajām iekārtām, super apkalpošanu un izcilu atmosfēru. Šeit tu saņem vairāk kā citur. Un izrādās no zobu baltajiem pigmentiem var tik vaļā pāris minūšu laikā bez urbšanas (!!!). Ļoti rekomendēju!

Annija Masaļska, RĪGA

Augstākais līmenis !!!

Dmitrijs Semjonovs

Estētiski baudāma zobārstniecība ar labu atmosfēru! Tas ir pirmais, ko ienākot pamanīju un sajutu, atkal apmeklējot savu ilggadējo zobārsti -Dr.Gitu Zommerfeldi jaunajās telpās! ŠĪ ir visaugstākā līmeņa zobārstniecībā,kādā nācies pabūt! Novērtēju arī dakteres kolēģu profesionālo veikumu! Vienmēr iesaku šo zobārstniecību arī citiem!

Baiba

Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Nospiežot pogu “Piekrītu” Jūs atļaujat to izmantošanu.